آشنایی با ما

hoshmandsazeh logo

گروه مهندسی هوشمند سازه هیربد به عنوان یک شرکت خصوصی، جهت فعالیت در عرصه فناوری های نوین جهانی به ویژه در حوزه برق و IT تاسیس گردیده است . خدمات شرکت بدون حد و مرز به کلیه بخش های مختلف جامعه به مانند سازمان ها و ارگان های دولتی، شرکت های خصوصی، کارخانه ها، واحدهای تولیدی، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز آموزشی، مراکز نظامی و بخصوص خدماتی جهت رفاه عموم مردم ، با بالاترین کیفیت ارائه می گردد.
این شرکت سعی نموده است با بهره گیری از مدیران و کارشناسان متخصص در عرصه های گوناگون، خدماتی به روز و متناسب با نیازهای مشتریان ارائه نماید. برای جهت بخشیدن به فعالیت های کاری، ارزش هایی به عنوان الگوهای فعالیت شرکت به شرح ذیل انتخاب گردیده است:

بیان حقیقت: تمامی تلاش، برنامه ریزی ها، تبلیغات، جلسات، سمینارها و … در گروه مهندسی هوشمند سازه هیربد ، مبتنی بر بیان واقعیت بدون اضافه و یا کم کردن مطالبی به اصل وجودی آن می باشد.

ایجاد مشتری وفادار: تمامی فعالیت های صورت گرفته در شرکت نه در جهت جذب مشتری، بلکه در راستای به وجود آوردن مشتریان وفادار به شرکت می باشد. لذا مواردی همچون کیفیت، توجه به ذات اصیل انسانی، رضایت مشتری و موارد بسیار دیگر در این حوزه رعایت می گردد تا مشتریانی وفادار به وجود آیند.

اطلاع رسانی بدون حد و مرز و به روز: تمامی پرسنل شرکت موظف می باشند کلیه اطلاعات فنی، تجاری و مشاوره ای موجود در شرکت را بدون در نظر گرفتن میزان قطعیت مشتری و به صورت رایگان در اختیار تمامی مراجعه کنندگان و درخواست کنندگان قرار دهند و در صورت لزوم جلساتی را به صورت رایگان برگزار نمایند. بدیهی است تمامی این خدمات برای مراجعه کنندگان تعهدی به همراه نخواهد داشت.

بالاترین حد کیفیت: تمامی فرآیندهای فنی و غیر فنی شرکت بر اساس استانداردها و به گونه ای شکل گرفته است که مشتری هرگونه خدمات و یا محصول مورد نیاز خود را با بالاترین حد کیفیت دریافت نماید.

ارائه محصول و خدمات فنی بر اساس آخرین فناوری های جهانی: یکی از نقاط قوت شرکت، انتخاب و ارائه محصولات و ارتقای خدمات فنی بر اساس آخرین تحولات فنی در عرصه جهانی می باشد تا مشتریان همیشه مطمئن باشند راه حل ارائه شده دارای بالاترین استاندارد و در لبه توسعه فناوری تجاری، در عرصه جهانی است.

همکاری با بهترین ها: تمامی تلاش ما آن است که در جهت تهیه کالا، اخذ نمایندگی و همکاری فنی با شرکت های مادر، آنهایی مورد توجه قرار گیرند که در زمینه کاری خود از جنبه های مختلف جزو برترین ها محسوب می گردند. در زمینه پرسنل و نمایندگان شرکت نیز این وسواس وجود داشته و این برتری همکاران مجموعه به صورت مداوم پایش و در صورت لزوم در انتخاب های به عمل آمده اصلاحات صورت می پذیرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.